Mobilní aplikace
Web GORDIC
Mobilní aplikace Gordic / Mobilní elektronická podpisová kniha
Mobilní aplikace Gordic

Mobilní elektronická podpisová kniha

Schvalujte smlouvy, listiny a další dokumenty
jedním dotykem
odkudkoli
Elektronická podpisová kniha zahrnuje obvyklé pracovní postupy, které souvisejí se schvalováním a podepisováním dokumentů. Díky aplikaci teď vyřídíte vše i z mobilu - třeba cestou z pracovní schůzky nebo přímo z pohodlí domova.
Download iOS app Download Android app

Aplikace jsou dostupné pro operační systémy Android a iOS.

Posouzení, schválení a podpis jedním tlačítkem či dotykem

Kvůli schválení písemnosti už nemusíte vážit cestu do kanceláře. Mobilní aplikace vám postkytne všechny informace, které k rozhodování potřebujete. V telefonu si dokument přečtete, prohlédnete související materiály a prostudujete připsané poznámky. Poté se sami rozhodnete, jestli ho schválíte, zamítnete nebo vrátíte k přepracování. V případě odsouhlasení bude navíc dokument opatřen vaším elektronickým podpisem.
 • Snadná správa agendy mimo kancelář
 • Jednoduché rozhraní, které si hned osvojíte
Posouzení, schválení a podpis jedním tlačítkem či dotykem

Přehledné zobrazení toho, co hledáte

Pohybovat se v aplikaci EPK je krásně jednoduché. Vše se naučíte během chvilky. Aplikace vás sama upozorní na čekající dokumenty a žádosti po termínu, kterým je třeba se věnovat. Budete tu mít přehled dokumentů vyřízených i zamítnutých a snadno si můžete filtrovat žádosti podle časové závažnosti.
 • Pořádek v dokumentech díky přehledným filtrům
 • Připomínky důležitých termínů
Přehledné zobrazení toho, co hledáte

Relevantní dokumenty vždy po ruce

Potřebujete nejprve pečlivě prozkoumat všechny inforamce, abyste mohli o dokumentu správně rozhodnout?
V elektronické podpisové knize najdete veškeré související smlouvy, objednávky, zápisy z porad i další dodatky. Systém vám ke každé žádosti připravené k rozhodnutí automaticky nabídne související dokumenty.
 • Nemusíte dohledávat související listiny
 • Relevantní zdroje pro rohodování máte vždy k dispozici
Relevantní dokumenty vždy po ruce

Časté dotazy

 • Kde si mohu aplikaci stáhnout?

  Mobilní aplikace jsou dostupné na příslušných app storech. Google play je nabízí uživatelům mobilních telefonů android a App Store je zprostředkovává majitelům přístrojů firmy Apple.

 • Kolik aplikace stojí?

  Samotná mobilní aplikace je zdarma. Interakce s IS GINIS je zpoplatněna. V rámci našeho mobilního řešení dostane zákazník také webové služby pro komunikaci s rozhraním IS GINIS a modul pro správu mobilních zařízení. Pro více informací kontaktujte prosím naši servisní síť.

 • Jak funguje synchronizace s IS GINIS?

  Mobilní aplikace komunikuje s IS GINIS prostřednictvím integrační platformy GINIS XRG. Veškeré operace jsou prováděny online a jsou také dostatečně zabezpečeny proti zneužití.

Kontaktujte nás

Zaujala vás naše mobilní aplikace? Zanechejte nám na sebe kontakt. Ozveme se vám co nejdříve a naplánujeme ideální řešení přímo pro váš úřad.